Která značka dětských kol je cenově dostupná a zároveň kvalitní?

Rodiče chtějí zpravidla pro své děti to nejlepší. Od narození jim proto kupují kvalitní kosmetiku, hračky, oblečení, také u nábytku a bytového textilu je dbáno na nezávadnost použitých materiálů nebo nátěrů, důraz je kladen i na skvělou stravu… Jak dítko roste, jistě mu budete chtít dopřát i spolehlivé odrážedlo nebo dětské kolo. Vše týkající se cyklistiky pro dospělé i děti v nejlepší kvalitě nabízí Bikero.cz. 

Vsaďte na značku WOOM

V Bikero.cz rozumí i dětským kolům. Ta jsou vyráběna s ohledem na dětskou anatomii vždy v konkrétním věku. Dětská kola by měla být vždy lehká. Vezměte si sami, že kdybyste měli jezdit na kole, které bude vážit polovinu vaší váhy, asi by se vám s ním dobře nemanipulovalo, neradi byste na něj usedali. A přesně taková kola jsou nejčastěji k dostání v běžných obchodních řetězcích.

Na rozdíl od toho v tomto e-shopu koupíte jen dětská kola, která v nich vyvolají chuť pro cyklistiku, nebo ji umocní, pokud už vaše ratolest jezdí. Příkladem jsou jízdní kola WOOM, která přišla na svět díky dvěma tatínkům kutícím v jedné z rakouských garáží. Založili firmu vyrábějící kola a rychle se stali celosvětově uznávaní. Jejich snahou je, aby dětská kola WOOM byla cenově dostupná všem běžným rodinám s dětmi.

Proč dětská kola WOOM

Právě dětská kola WOOM jsou v porovnání s běžnými dětskými modely asi o 40 % lehčí a jedná se o jedny z nejlehčích sériově vyráběných dětských kol na světě. 90 % dílů na kole bylo vyvinuto speciálně tak, aby odpovídalo dětským proporcím. 

V nabídce obchodu jsou i úžasná odrážedla WOOM s nimiž se děti hravě naučí udržovat rovnováhu. Dokonce jim můžete koupit i helmy WOOM, které mají praktický kšilt a snadno se nastavují dle velikosti hlavičky dítka nebo další doplňky. 

Podívejte se na kvalitní dětská kola, která koupíte už za cenu kolem 10 000 Kč. Obchod Bikero.cz vám s výběrem správné velikosti rád poradí. 

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram