Nejen senioři uvítají vyvýšenou postel, ze které se jim lépe vstává

Jak stárneme, můžeme pociťovat zhoršující se pohyblivost kloubů, ochabování svalstva, mírnou nestabilitu a podobně. Pohybový aparát i svalstvo dostávají léty zabrat a mnohdy se připojí i různá onemocnění. V takových případech jsme rádi za každou pomoc, kterou nám vybavení domova nabídne. Velkým přínosem je třeba vyvýšená postel.

Proč si koupit vyvýšenou postel?

Jak již bylo uvedeno, vyvýšená masivní postel zajistí pohodlnější vstávání ze sedu, Také usedání je příjemnější. Zvláště u nízkých postelí a sedacích souprav senioři na sedací plochu doslova žuchnou, protože nemají sílu usedat pomalu, nebo už pohyby tolik nekorigují. Vyvýšená postel je k dostání v mnoha kvalitních obchodech. Jedním je sg-nabytek.cz. 

K dostání je zde např. vyvýšená masivní postel Euro s rozměry 180 x 200 cm. V ceně je obsažen i rošt, což vám její i tak nízkou cenu ještě sníží. Volit můžete z několika barevných provedení a vybrat si tu, která se k vám domů nejvíc hodí. Teď právě je její cena snížena o 31 % a uvítáte určitě i výhodnou cenu za dopravu a pomoc s odnosem zboží.

Vyložte si nohy na taburet

Zřejmě víte, jak dobře se nám relaxuje, když máme možnost narovnat si nohy a dát je do zvednuté polohy. Abyste si mohli po celém dni či kdykoli jindy nohy vyložit a dopřát si pohodlí, vyplatí se podívat na taburety a podnožky. Stejně tak vám umožní sednout si tam, kde je málo místa, např. na úzké chodbě.

Správný typ matrace do nové postele

Jestliže si koupíte novou postel, možná se nevyhnete koupi nové matrace. Zdravější spánek zajišťují středně tvrdé a tvrdší matrace, ovšem tu správnou oporu k dokonalosti dotáhne i ergonomický polštář. 

Podívejte se na kompletní nabídku levného nábytku na sg-nabytek.cz. Budete jistě spokojeni s kvalitou i cenami.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram